O tym się mówi

Odtwarzacz ALLPlayer otrzymał większą aktualizację:... (www.dobreprogramy.pl)
W kwietniu popularny odtwarzacz ALLPlayer skończył 20 lat. Z tej okazji...
Oppo Find X oficjalnie (www.telepolis.pl)

19 czerwca w Paryżu odbyła się oficjalna prezentacja nowego smartfonu...

Pendrive

Od momentu ukazania się na rynku, pamięci przenośne, między innymi pen-drive stały się niezmiernie popularne wśród klienteli. A to wszystko dlatego, że jest to bardzo duża wygoda w użytkowaniu i w dodatku dość pojemna. Obecne dziś na rynku pamięci usb mają pojemność od 1 giga do 16 giga nawet.Tak więc jest to już…

Tak więc jest to już pojemność, na którą można by nawet zgrać płytę blue ray. Dzisiaj pendrive jest nawet rozwiązaniem popularniejszym niż płyty dvd czy cd. Napęd optyczny nie każdy posiada w komputerze, natomiast wejście usb to podstawa. Mają je nawet przenośne tablety czy netbooki. Dzięki temu można spokojnie i swobodnie przenosić duże ilości danych pomiędzy komputerami. Nie ma bowiem nic wygodniejszego niż pen-drive. Wszyscy dostrzegają te zalety i dlatego też decydują się na zakup pamięci usb.

Straciłes dane z karty SD? Pomożemy!

Nie są one w dodatku takie drogie,…

Nie są one w dodatku takie drogie, a za to wielorazowego użytku. Można dowolną ilość razy wgrywać i kasować na nim pliki. Jest to więc bardzo praktyczne. Poza tym, dzisiaj nawet telewizory mają obsługę usb i można sobie dzięki temu na nich filmy w avi oglądać.

odzyskiwanie danych z pendrive – tutaj znajdziesz więcej informacji

Dołącz do dyskusji “Pendrive”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum