O tym się mówi

[Aktualizacja] Huawei Mate 10 Lite i Mate 10 Pro do... (www.telepolis.pl)

Rzecznik pomarańczowej sieci ogłosił konkurs, w którym można wygrać...
Telewizor to wciąż chętnie wybierane urządzenie do... (www.telepolis.pl)

W dobie coraz powszechniejszych usług streamingu wideo, widzowie mogą...

Poczuj się prawie jak na stadionie

W kraju trwa aktualnie trwa wielkie święto footballu i wielu kibiców żyje relacjami telewizyjnymi z meczów. Oczywiście pewnie każdy z nich chciałby znaleźć się choć na chwilę na jednym ze stadionów, na których rozgrywane są mecze, jednak nie zawsze jest taka możliwość, nie dla każdego starczy biletów.W tej sytuacji namiastkę wrażeń…

W tej sytuacji namiastkę wrażeń stadionowych może zapewnić transmisja na żywo w strefie kibica. Strefy kibica powstały w wielu polskich dużych miastach właśnie z okazji Euro 2012. Na wydzielonej przestrzeni fani piłki nożnej mogą przeżywać razem piłkarskie emocje. Strefa kibica to jednak nie tylko transmisja na żywo oglądana na wielkim ekranie. Oprócz oglądania meczów w strefie można także coś zjeść i czegoś się napić. Również najmłodsi nie muszą czuć się pominięci – przygotowano dla nich wiele atrakcji, konkursów i przedstawień.

Galeria

buty piłkarskie

Foto: pixabay.com

W związku z tym transmisja na żywo to tylko jeden z powodów, dla którego warto zawitać do strefy. Jeśli nie kusi nas oglądanie widowiska sportowego w przygotowanej do tego strefie, a jednocześnie nie mamy ochoty na spędzanie całego czasu Euro w domowych pieleszach, można również udać się do jednego z barów. Tam przy kuflu piwa również można obejrzeć mecz.

najlepsze zarządzanie relacjami z klientami – tutaj znajdziesz więcej informacji

Dołącz do dyskusji “Poczuj się prawie jak na stadionie”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum