O tym się mówi

Play Now udostępnia kanał Eleven Sports 4 (www.telepolis.pl)

Od 15 marca kanał Eleven Sports 4 dostępny dla wszystkich abonentów...
Microsoft paskudnie wymusza użycie Edge'a – tylko w... (www.dobreprogramy.pl)
Wczoraj Ania pisała o nowej kompilacji insiderskiej Windowsa 10, której...

Poczuj się prawie jak na stadionie

W kraju trwa aktualnie trwa wielkie święto footballu i wielu kibiców żyje relacjami telewizyjnymi z meczów. Oczywiście pewnie każdy z nich chciałby znaleźć się choć na chwilę na jednym ze stadionów, na których rozgrywane są mecze, jednak nie zawsze jest taka możliwość, nie dla każdego starczy biletów.



W tej sytuacji namiastkę wrażeń…

W tej sytuacji namiastkę wrażeń stadionowych może zapewnić transmisja na żywo w strefie kibica. Strefy kibica powstały w wielu polskich dużych miastach właśnie z okazji Euro 2012. Na wydzielonej przestrzeni fani piłki nożnej mogą przeżywać razem piłkarskie emocje. Strefa kibica to jednak nie tylko transmisja na żywo oglądana na wielkim ekranie. Oprócz oglądania meczów w strefie można także coś zjeść i czegoś się napić. Również najmłodsi nie muszą czuć się pominięci – przygotowano dla nich wiele atrakcji, konkursów i przedstawień.

Galeria

buty piłkarskie

Foto: pixabay.com

W związku z tym transmisja na żywo to tylko jeden z powodów, dla którego warto zawitać do strefy. Jeśli nie kusi nas oglądanie widowiska sportowego w przygotowanej do tego strefie, a jednocześnie nie mamy ochoty na spędzanie całego czasu Euro w domowych pieleszach, można również udać się do jednego z barów. Tam przy kuflu piwa również można obejrzeć mecz.

najlepsze zarządzanie relacjami z klientami – tutaj znajdziesz więcej informacji

Dołącz do dyskusji “Poczuj się prawie jak na stadionie”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum