O tym się mówi

Apple odmówił Valve umieszczenia aplikacji Steam Link w... (www.telepolis.pl)

Na początku miesiąca Valve poinformował, że dzięki aplikacji Steam...
Qualcomm zaprezentował Snapdragona 710 (www.telepolis.pl)

Snapdragon 710 wprowadzi zaawansowane funkcje z flagowców do tańszych...

Polski second life

W sieci powstał portal, w którym połączono dwa światy – rzeczywisty i wirtualny. Internauci posługując się swoją postacią, prowadzą tam normalne życie podobnie jak w światowym hicie Second Life. Od kiedy internet zaczął oferować swoim użytkownikom możliwość przeniesienia swojego realnego życia do świata mieszczącego się w ekranie monitora, miliony ludzi zafascynowało się prowadzeniem w sieci drugiej e-gzystencji.Na serwisie znajdziemy nie tylko najlepsze gry…

Na serwisie znajdziemy nie tylko najlepsze gry na pc, ale przede wszystkim realne uczucia, normalnych ludzi spotykanych na ulicy Szybkość i łatwość poznawania nowych osób, osiąganie sukcesów, zdobywanie sławy, pieniędzy i luksusowych rzeczy, kupowanie domów, zarządzanie kontem bankowym pełnym waluty, tworzenie intryg. to wszystko przyciąga internautów niczym magnes. Jedną z największych platform oferującą m. in. właśnie takie możliwości jest gra Second Life, która osiągnęła wielki, międzynarodowy sukces. W Polsce od około półtora roku istnieje alternatywa SL, ukryta pod adresem www.

wonderlife…

wonderlife. pl. Historia tego projektu jest bardzo ciekawa, gdyż wstępnie jego autor stworzył go pod całkiem inną nazwą. Początkowo cała platforma, powstała w 2002 roku, funkcjonowała pod nazwą „Music World Game”, jednak po kilku latach strona upadła, a jej miejsce zajęła gra „Superstars World”. Serwis zdobywa aktualnie coraz większą liczbę fanów i coraz więcej osób zainteresowana jest korzystaniem z takiego typu serwisu.

Dołącz do dyskusji “Polski second life”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum