O tym się mówi

Problem z aktualizacją w Nokiach: testujący Androida P... (www.dobreprogramy.pl)
Użytkownicy Nokii, którzy zdecydowali się testować najnowszego Androida P...
Niestandardowe dzwonki dla SMS znowu dostępne w Samsungach (www.telepolis.pl)

Wiele można mówić o smartfonach Samsunga, nie można im jednak...

Premiera sezonu?

SCE Polska przygotowuje się do najbardziej oczekiwanej premiery sezonu – gry Heavy Rain na PlayStation®3. W piątek ruszyła kampania promocyjna dla tego tytułu przygotowana we współpracy z Filmweb. pl. Gry na konsole playstation są cały czas na topie. Warszawa, – Czworo ludzi w mieście opanowanym przez strach. Każdy, powodowany tylko sobie znanymi pobudkami i sekretami, weźmie udział w desperackim polowaniu trwającym cztery dni wypełnione tajemniczością i napięciem.To brzmi jak scenariusz dobrego filmu…

To brzmi jak scenariusz dobrego filmu sensacyjnego. Poznajcie bliżej jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na PlayStation 3 – Heavy Rain. „Gra ma niezwykłą oprawę graficzną i animację, w tym zaawansowane techniki odwzorowania ruchu „montion capture”, dzięki którym uzyskano nieznany dotąd poziom realizmu” – mówi Agnieszka Pilichowska, Product Manager SCE Polska.” Każda nasza decyzja, ma nieodwracalny wpływ na rozwój fabuły i losy postaci. Do czego jesteśmy w stanie się posunąć dla bliskiej osoby?” – dodaje Pilichowska. „Jak świetnie widać na przykładzie Heavy Rain, rynek gier i filmów wzajemnie się przenika i uzupełnia: ekranizacje gier coraz częściej trafiają na duży ekran, gry uwzględniają elementy filmowe itp.

Dla obu rynków oznacza to nowe…

Dla obu rynków oznacza to nowe możliwości wspólnych akcji promocyjnych oraz działań reklamowych. Jak wskazują wyniki Megapanel/PBI, duża grupa użytkowników FilmWebu to miłośnicy nie tylko filmów, ale również gier, dlatego portal idealnie nadaje się do promowania wszelkich produktów elektronicznej rozrywki” – dodaje Paweł Bochenek, Sales Manager odpowiedzialny za rynek filmów i gier w FilmWeb. pl.

Dołącz do dyskusji “Premiera sezonu?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum