O tym się mówi

Apple: gdzie te OLED-y w iPhone'ach? (www.telepolis.pl)

Smartfony Apple miały w 2018 roku korzystać tylko z ekranów OLED....
Google dodaje nowe urządzenia do listy rekomendowanych... (www.telepolis.pl)

W lutym Google oficjalnie ogłosił listę urządzeń rekomendowanych...

Profesjonalne wizualizacje.

Jesteśmy wzrokowcami. Czasami tylko mężczyzn sprowadzamy do tego pojęcia – rzekomo tylko oni oceniają kobiety i nie tylko po wyglądzie. A jednak to nie prawda – kobiety czynią dokładnie to samo. Ale nie w tym rzecz. Okazuje się, że wzrokowcowi łatwiej jest zapamiętać informacje jeżeli przekazane zostaną mu one w formie obrazkowej.Dlatego już w szkołach tworzy…

Dlatego już w szkołach tworzy się dla uczniów specjalne wizualizacje. Takie wizualizacje odtwarzane są często na zasadzie filmu- jeżeli zaciekawi on odbiorców, z pewnością wiele oni z niego zapamiętają. Ale wizualizacje tworzy się także na potrzeby projektantów. Oczywiście mogą to być wizualizacje dotyczące na przykład wyglądu człowieka – na przykład nowa fryzura czy też ciekawy strój albo makijaż. Jednakże wizualizacje tworzy się najczęściej wtedy, gdy planujemy budowę jakiegoś budynku. Owszem – projekt powstaje również na kartce.

Jednakże trudno wtedy wyobrazić sobie wygląd…

Jednakże trudno wtedy wyobrazić sobie wygląd takiego budynku. A prawdziwa wizualizacja nam to znacznie ułatwia. Tym bardziej, że jest ona wykonywana w wersji trójwymiarowej. Dzięki temu można obejrzeć planowany budynek z każdej strony. Wyobraźnia nie musi się już zbytnio wysilać. Wszystko pokaże jej gotowy, trójwymiarowy obrazek.

Dołącz do dyskusji “Profesjonalne wizualizacje.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum