O tym się mówi

Instagram rezygnuje z powiadomień o zrzutach ekranu (www.telepolis.pl)

Instagram zrezygnował z funkcji wysyłania powiadomień po zrobieniu...
Orange i mBank kończą współpracę w ramach Orange... (www.telepolis.pl)

Operator pomarańczowej sieci oraz mBank podjęli decyzję o zakończeniu...

Program subiekt

Nie każdy musi znać się na prowadzeniu rachunkowości. Będąc właścicielem firmy najlepiej robić to samemu, wiadomo wtedy najlepiej zadbamy o interes własnej firmy. Może nam w tym pomóc profesjonalne oprogramowanie, trzeba tylko dobrze wybrać program do księgowości. Polecanym przez fachowców jest subiekt.Program subiekt posiada ogromne możliwości i…

Program subiekt posiada ogromne możliwości i bardzo dużą liczbę funkcjonalności. W połączeniu daje to system możliwy do wykorzystania w zupełnie różnych działach firmy, przez różnych ludzi, pełniących różne funkcje. Subiekt jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego. Chyba jednak najważniejszą z jego zalet jest możliwość zarządzania stanami magazynowymi, wystawianie faktur VAT oraz zarządzanie bazą klientów.

W swojej podstawowej wersji zapewnia…

W swojej podstawowej wersji zapewnia pełną obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych, prowadzenie kartoteki towarów i kontrahentów, pełną obsługę rozrachunków, zamówień i urządzeń zewnętrznych, typu kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych itp.

Polecam także stronę: crmvision.pl

Dołącz do dyskusji “Program subiekt”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum