O tym się mówi

YouTube zniechęci do słuchania muzyki (www.telepolis.pl)

Za pomocą dużej ilości reklam YouTube będzie zniechęcać...
Cyberpunk 2077: twórcy podają pierwsze szczegóły o... (www.dobreprogramy.pl)
W końcu poznaliśmy kilka nowych szczegółów o Cyberpunk 2077. Po ogromnym...

Przenośny komputer zdominował PC-ta

Komputery są dostępne na rynku od bardzo niedługiego okresu czasu. Ja osobiście mam trzydzieści lat i pamiętam czasy, gdy pierwsze komputery wchodziły do biur, potem domów. To były ich początki. Potem nastąpiło wielkie szaleństwo związane z siecią internetową, które się rozrosło do tak dużych rozmiarów, że w tej chwili mamy szeroki dostęp do komputerów.W tej chwili to laptopy dominują…

W tej chwili to laptopy dominują i ich przyszłość rysuje się całkiem dobrze. Inaczej są to tak zwane notebooki, czyli komputery przenośne, które przypominają nam zeszyt formatu a4. Dzięki temu, że taki komputer możemy wziąć ze sobą, podejść z nim na kanapę, do kuchni, do łazienki, stał się urządzeniem bardzo mobilnym, które służy nam w każdych okolicznościach. Laptopy mają możliwość bezprzewodowego odbierania internetu, więc trzeba podkreślić fakt, że możemy dzięki tej właściwości pracować, bawić się, uczyć i przeglądać wszelkie informacje wszędzie.

akcesoria do kuchni

Foto: pixabay.com

To może być pociąg, samochód, statek,…

To może być pociąg, samochód, statek, samolot. Popularny notebook na razie nie może wyprzeć peceta z biur ale jest to problem zupełnie innej maści. Po prostu praca z laptopem ma to do siebie, że trzeba go połozyć na biurku, a wtedy zajmuje nam miejsce na inne, ważne rzeczy. Jednak laptopy i tak sprzedają się rewelacyjnie i tak będzie nadal.

Informacje o praca informatyk katowice autor czerpał ze strony ingservicespolska.pl

Dołącz do dyskusji “Przenośny komputer zdominował PC-ta”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum