O tym się mówi

Adata CW0050 - tania ładowarka zgodna ze standardem Qi (www.telepolis.pl)

Oferta firmy Adata powiększyła się o smukłą i elegancką ładowarkę...
Xiaomi Redmi Note 5 Pro przetestowany w AnTuTu (www.telepolis.pl)

Nowe smartfony Xiaomi zostały przetestowane w benchmarku AnTuTu. Jak...

Przepracowany czas

Jeśli pracujesz w firmie gdzie masz normowane godziny czasu pracy to znaczy konkretnie przychodzisz o danej godzinie i musisz wyjść też o podanej to rejestracja czasu pracy (tutaj) jest bardzo ważna i istotna dla Ciebie.Większość pracodawców bardzo skrupulatnie sprawdza różnego rodzaju…

Większość pracodawców bardzo skrupulatnie sprawdza różnego rodzaju listy, które podpisujemy przy wejściu i wyjściu. Systemowa rejestracja czasu pracy może następować w różnego rodzaju sposobach. Oczywiście najpopularniejszym jest zwykła lista wpisywana podczas przychodzenia do pracy czy też z niej wychodzenia. Oczywiście każda firma ma swoje sposoby i swoje zwyczaje dotyczące rejestracji. Firmy informatyczne czy też te, które mają rozwinięty system informatyczny często używają nowszych rozwiązań.

Tam rejestracja czasu pracy jest…

Tam rejestracja czasu pracy jest przeważnie automatyzowana i oceniana na podstawie chipów i wchodzenia i wychodzenia do firmy. Rejestracja czasu pracy jest bardzo istotna i tylko dzięki temu pracodawcy mogą nas kontrolować. Dlatego też rejestracja czasu pracy jest przeważnie jedną z bardzo ważnych rzeczy na które zwracają uwagę pracodawcy.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Przepracowany czas”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum