O tym się mówi

Nawet 5-letni iPhone dostanie aktualizację do kolejnej... (www.dobreprogramy.pl)
Wśród najczęściej wymienianych zalet iOS-a jest długie wsparcie ze...
TSMC: To nie będzie dobry rok dla flagowców... (www.telepolis.pl)

TSMC to największy wytwórca układów dla takich gigantów jak Apple,...

Przydatna ewidencja czasu pracy

Nie zawsze pracodawca może kontrolować czas pracy swojego pracownika. Zwłaszcza, jeżeli mowa o dużych przedsiębiorstwach. Ale ewidencja czasu pracy jest konieczna i niezwykle ważna. Ewidencja czasu pracy pozwala na ustalenie, jak długo faktycznie pracownik przebywał na terenie firmy.Ewidencja czasu pracy może być zlecona jednemu…

Ewidencja czasu pracy może być zlecona jednemu z pracowników. A na czym właściwie polega ta ewidencja czasu pracy. Otóż osoba, której zlecono to zadanie powinna utworzyć specjalne tabele, w której to umieści imiona i nazwiska pracowników, poszczególne daty a także godziny przyjścia i wychodzenia pracowników. Ewidencja czasu pracy może również odbywać się mechanicznie. Wtedy to montuje się specjalne urządzenia, które ułatwiają zapis wejść i wyjść pracownika do firmy. Zazwyczaj wygląda to tak, że każdy pracownik otrzymuje specjalną kartę, która zawiera jego dane.

Wychodząc i wchodząc musi przyłożyć ją do specjalnego czytnika, który to zarejestruje godzinę odczytania. Takie urządzenia montuje się już niemalże w każdej firmie. Dzięki temu osoba uprzywilejowana nie będzie w stanie dostać się na teren firmy. Zatem właściciel nie musi się obawiać o to, że zniknie coś z jego magazynu.

Dołącz do dyskusji “Przydatna ewidencja czasu pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum