O tym się mówi

Sklep App Store to coraz większe "przedsiębiorstwo" w... (www.telepolis.pl)

Deweloperzy App Store zarobili w 2017 roku 26,5 mld dolarów, czyli o 33%...
Windows 10 wciąż dostępny za darmo. Microsoft blefował? (www.dobreprogramy.pl)
Opcja darmowej aktualizacji Windowsa 7 lub 8.1 do dziesiątki dla osób...

Przydatna ewidencja czasu pracy

Nie zawsze pracodawca może kontrolować czas pracy swojego pracownika. Zwłaszcza, jeżeli mowa o dużych przedsiębiorstwach. Ale ewidencja czasu pracy jest konieczna i niezwykle ważna. Ewidencja czasu pracy pozwala na ustalenie, jak długo faktycznie pracownik przebywał na terenie firmy.Ewidencja czasu pracy może być…

Ewidencja czasu pracy może być zlecona jednemu z pracowników. A na czym właściwie polega ta ewidencja czasu pracy. Otóż osoba, której zlecono to zadanie powinna utworzyć specjalne tabele, w której to umieści imiona i nazwiska pracowników, poszczególne daty a także godziny przyjścia i wychodzenia pracowników. Ewidencja czasu pracy może również odbywać się mechanicznie. Wtedy to montuje się specjalne urządzenia, które ułatwiają zapis wejść i wyjść pracownika do firmy. Zazwyczaj wygląda to tak, że każdy pracownik otrzymuje specjalną kartę, która zawiera jego dane.

Wychodząc i wchodząc musi przyłożyć ją do specjalnego czytnika, który to zarejestruje godzinę odczytania. Takie urządzenia montuje się już niemalże w każdej firmie. Dzięki temu osoba uprzywilejowana nie będzie w stanie dostać się na teren firmy. Zatem właściciel nie musi się obawiać o to, że zniknie coś z jego magazynu.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Przydatna ewidencja czasu pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum