O tym się mówi

Wybuch Nokii 5233 zabił nastolatkę (www.telepolis.pl)

Smutna wiadomość dobiegła do nas z Indii. Osiemnastoletnia Uma Oram...
Sharp Aquos S3 mini - smartfon z wcięciem w ekranie, ale... (www.telepolis.pl)

Na początku roku pisaliśmy o zbliżającej się premierze Aquosa S3....

Rcp

W dzisiejszych czasach firmy wprowadzają transfer plików. Takim programem jest rcp czyli program do transferu plików. Jest to host używany przy systemach powiązanych z UNIX. Obecne przedsiębiorstwa wprowadzają taki system rcp aby dobrze funkcjonować.Galeria

Rcp jest to także rejestracja czasu pracy pracowników danej firmy na podstawie kart biometrycznych. Takie oprogramowania dają możliwość sprawdzenia pracownika ilość jego spóźnień i wyjść wcześniejszych. Systemu tego praktycznie nie da się oszukać. Dzięki czemu pracownicy danych przedsiębiorstw są sprawiedliwie wynagradzani za co miesięczną wykonywaną pracę. Najnowsza rcp wykorzystuje najnowsze technologie na przykład rejestrowanie siatkówki oka w celu pomiaru czasu pracy. Jest to bardzo istotne w czasie naliczania płacy, firmy nie tracą na pracownikach, którzy nie wywiązują się z obowiązków. Pracodawca decyduję o metodzie kontrolowania czasu pracy swoich podwładnych.

Najnowsza technologia biometrycznych kart rejestru pracy…

Najnowsza technologia biometrycznych kart rejestru pracy daje bogaty wybór możliwości na zebranie wiarygodnych informacji na temat czasu spędzonego w pracy. Dzięki temu rcp przedsiębiorstwa prężniej się rozwijają. Pracownicy stają się wtedy bardziej zdyscyplinowani, jest większa kontrolna nad spóźnieniami oraz wcześniejszymi wyjściami z miejsca pracy.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Rcp”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum