O tym się mówi

Google wskazuje smartfony z Androidem, które nadają... (www.dobreprogramy.pl)
Różnice cenowe pomiędzy najbardziej zaawansowanymi smartfonami zatarły...
Na MWC2018 LG szykuje nowe serie smartfonów K8 i K10 (www.telepolis.pl)

Trzy warianty LG K10 i jeden LG K8 będziemy mogli obejrzeć podczas...

Rejestracja czasu pracy i jej korzyści.

Rejestracja czasu pracy (roger.pl) to najlepsze, co pracodawca mógł wprowadzić. Rozwiązanie jakim jest rejestracja czasu pracy pomaga w wyliczeniu przepracowanych przez daną osobę godzin a także dopatrzeniu się z ilu godzi urlopu pracownik skorzystał.


rozliczenie czasu pracy

Foto: pixabay.com

A jaki sposób prowadzona jest…

A jaki sposób prowadzona jest ta rejestracja czasu pracy. Rejestracja czasu pracy prowadzona jest często za pomocą specjalnych programów komputerowych, które tworzą tabele, w których to uzupełnia się niezbędne do podliczeń informacje. Jednakże popularniejsza jest rejestracja czasu pracy prowadzona na tradycyjnych kartkach. Wtedy to pracownik może podpisać się wchodząc i wychodząc z biura poświadczając godzinę, w której przybył do pracy i z niej wyszedł. Nowoczesne firmy, które stać na nowe choć nieco bardziej skomplikowane rozwiązania wprowadzają specjalistyczne urządzenia, które to prowadzą rejestrację czasu pracy samodzielnie.

Pracownik otrzymuje specjalną kartkę…

Pracownik otrzymuje specjalną kartkę. Oczywiście zawarte są w niej wszystkie ważne dane dotyczące danej osoby. Wchodząc, przykłada ją do specjalnego czytnika, który obiera jest wejście i zapisuje sobie daną godzinę. Gdy pracownik wychodzi z biura również przykłada kartę do czytnika.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Rejestracja czasu pracy i jej korzyści.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum