O tym się mówi

Samsung Galaxy S9 ma mocniejsze szkło ale i tak nie... (www.telepolis.pl)

Najnowsze flagowce Samsunga dotychczas pomyślnie przeszły serię...
Polacy pracują nad asystentem głosowym (www.telepolis.pl)

Grupa polskich przedsiębiorców pracuje nad własnym systemem sztucznej...

Rodzina urządzeń mobilnych

Komputery nas otaczają, ułatwiają nam życie. Rzadko kto wyobraża sobie życie bez nich. Spotykamy się z nimi w pracy, w domu, w bankach. Nie ma już od nich ucieczki. Nie każdy wie, że niektóre urządzenia z którymi się na co dzień spotykamy tęż są komputerami i to specyficznymi, które nazywamy tanie laptopy lub też komputery mobilne.Nie jeden powie no fakt…

Nie jeden powie no fakt tanich laptopów, netbooków jest całkiem sporo na naszym rynku i w naszym codziennym życiu. Nie o nich jednak tu mowa. Tanie laptopy, to całkiem spora rodzina sprzętu elektronicznego, do którego zaliczamy między innymi nawigacje. Ktoś się może oburzyć, nawigacje komputerem. Ależ dlaczego nie. Przecież mają wszelkie cechy komputera, mają swoje procesory, wyświetlacze i to te dotykowe, pracuje w nich system operacyjny najczęściej mobilna wersja Windows, więc dlaczego nie można twierdzić, że nawigacje GPS to nie komputery mobilne. Ale to jeszcze nie koniec komputerów przenośnych, które nie przypominają takie jak choćby laptopy. Czy ktoś ostatnio otrzymał paczkę za pomocą kuriera.

Straciłeś dane? Przyjdź do nas!

Jeśli tak to chyba zauważył dziwne…

ups kurier

Foto: pixabay.com

Jeśli tak to chyba zauważył dziwne urządzenie dzięki któremu kurier dokonuje operacji, które są automatycznie odnotowane w serwisie. Takie terminale to nic innego jak miniaturowe komputery przenośne. Takich urządzeń zminiaturyzowanych jest wiele i jasne jest, że będą nam towarzyszyć jeszcze przez długie lata. Kupując tani laptop czy też inne przenośne urządzenie jesteśmy Panem swojego losu i nie jesteśmy już uzależnieni od kabla i kontaktu, bo wiadomo, że nie wszędzie jest taka możliwość.

kurier ups

Foto: pixabay.com

ups kurier

Foto: pixabay.com

Dołącz do dyskusji “Rodzina urządzeń mobilnych”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum