O tym się mówi

Ruszyła przedsprzedaż smartfonów myPhone 18:9 z gratisami (www.telepolis.pl)

Zamawiając w przedsprzedaży nowe smartfony z serii myPhone 18:9 można...
Prezenty Orange na pierwszą komunię świętą (www.telepolis.pl)

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe, ale i kosztowne wydarzenie....

Rynek domen

W obecnych czasach każdy może wykupić sobie domenę i założyć swoją stronę internetową. Kiedyś było to drogie i zarezerwowane tylko dla specjalistów. Teraz rejestracja domen trwa kilka minut, często jest darmowa lub kosztuje na przykład dziesięć złotych i każdy może dokonać takiej rejestracji.Obecnie bardzo dużo osób wykupuje…

Obecnie bardzo dużo osób wykupuje własne domeny i zakłada swoje blogi oraz serwisy internetowe. Powstaje coraz więcej serwisów społecznościowych opartych na darmowych szablonach WordPress. W Polsce ten rynek domen i rynek serwisów internetowych rozwija się naprawdę bardzo dynamicznie. Raporty mówią same za siebie. Jak w Polsce wygląda świat sieci komputerowych. Wg. danych CBOS 45 proc. Polaków regularnie korzysta z internetu.

Na tle średniej europejskiej to słaby wynik…

Na tle średniej europejskiej to słaby wynik – w UE jesteśmy na dalekim 22 miejscu. Jest więc przestrzeń do nadrabiania zaległości. A jak wygląda aktywność Polaka – internauty dziś. 67 proc. badanych deklaruje, że Internet służy głównie jako źródło informacji oraz narzędzie do kontaktu z innymi. Większość osób pracujących przed komputerem nie wyobraża sobie pracy bez dostępu do Internetu i komunikatorów.

„Komunikatory internetowe są coraz popularniejsze, ponieważ ułatwiają kontakt, usprawniają pracę i pozwalają zaoszczędzić na rachunkach telefonicznych. Są dostępne i łatwe w obsłudze. Z Gadu-Gadu korzysta już co drugi polski internauta.(. )” – powiedział Jarosław Rybus, rzecznik prasowy GG Network S. A.

Dołącz do dyskusji “Rynek domen”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum