O tym się mówi

LG chce produkować długowieczne smartfony (www.telepolis.pl)

Większość producentów wprost mówi, że najbardziej im się opłaca...
Polskie Moto Z Play z Androidem Oreo (www.telepolis.pl)

Polscy użytkownicy Lenovo Moto Z Play mogą już cieszyć się z...

Skomponuj wymarzoną mieszankę musli

Mojemusli. pl. to serwis, który daje wyjątkową możliwość stworzenia i zamówienia skomponowanej przez siebie mieszkanki musli. Internauta sam kreuje produkt, który potem może zamówić przez internet Musli( lub müsli czy muesli )to mieszanka płatków zbożowych, bakalii, orzechów, rodzynek i suszonych owoców, spożywana przede wszystkim z mlekiem lub jogurtem, najczęściej na śniadanie. W sklepach mamy coraz więcej różnych mieszanek do mleka, jednak gdybyśmy mieli taką możliwość to zawsze chcielibyśmy coś do nich dodać, bądź coś od nich odjąć.To naprawdę niesamowita opcja…

artykuły spożywcze do biura

Foto: pixabay.com

To naprawdę niesamowita opcja. „- Zawsze kiedy kupuje musli w sklepie nie jest ono do końca takie jakbym chciał. Albo jest za dużo rodzynek, albo jakieś płatki, których akurat nie lubię. Pomyślałem że super byłoby móc zrobić sobie własną mieszankę musli” – mówi Łukasz Litwa, założyciel Mojemusli. pl. Teraz już jest na to rozwiązanie. Ten serwis to wyjątkowy program, zarówno dla prywatnego użytkownika jak i ciekawy program do sklepu spożywczego. Możliwość komponowania własnych mieszanek musli może być nie lada atrakcją.

Taki program dla sklepu spożywczego może stać…

Taki program dla sklepu spożywczego może stać się o wiele bardziej rozwojowi posiadając właśnie tego typu gadżety dla swoich klientów. Chyba każdemu właścicielowi sklepu spożywczego zależy na tym, aby na jego serwisie były dostępne ciekawe artykuły spożywcze, nie tylko dla prywatnych odbiorców, ale i prywatne artykuły spożywcze do biura. Jak to się zaczęło Twórcy serwisu piszą „Strona mojemusli. pl powstała z inicjatywy 3 osób. Wszyscy pracowaliśmy, aby każdy z Was mógł mieć możliwość skomponowania własnej mieszanki musli.

artykuły spożywcze do biura

Foto: pixabay.com

Mieszkamy w Krakowie, tam też jest siedziba mojemusli. Połączyliśmy pasję zdrowego żywienia z wiedzą, doświadczeniem i fascynacją możliwościami jakie daje internet. Ciągle pracujemy nad udoskonaleniem produktu więc jeśli macie jakieś uwagi lub propozycję koniecznie dajcie nam znać. Obecnie oferujemy ponad 30 dodatków, z których na pewno skomponujecie swoją ulubioną mieszankę. Aby śledzić co się dzieje w mojemusli. pl zaglądajcie na naszego bloga.”.

Dołącz do dyskusji “Skomponuj wymarzoną mieszankę musli”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum