O tym się mówi

Internet na lato za darmo w Play (www.telepolis.pl)

Play przygotował wakacyjną promocję, która pozwoli na skorzystanie z...
Park rozrywki czy moralny eksperyment? Gra Westworld dla... (www.dobreprogramy.pl)
Gra mobilna Westworld, osadzona w świecie bardzo popularnego serialu o tym...

Sprzęt komputerowy – co jest popularne?

Sprzęt komputerowy to jedna z najprężniej rozwijających się działek na rynku współczesnym. Producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych technologii, a klienci stale podążają za nowościami i gadżetami.Co w takim razie, jeżeli chodzi o…

Co w takim razie, jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy, jest najpopularniejsze. Niewątpliwie najdroższe rzeczy – a więc desktopy i laptopy. Powstają coraz nowsze procesory, posiadające coraz większą ilość rdzeni. Niesie to za sobą wzrost cen, ale i szybkości. Bardzo popularne są też urządzenia peryferyjne – czyli sprzęt komputerowy dołączany do naszych urządzeń. Są to między innymi myszki, klawiatury, drukarki, skanery itp. Bardzo wielu z nas decyduje się też na upgrade sprzętu zamiast zakupu nowego.

W takich wypadkach popularność zyskują części…

W takich wypadkach popularność zyskują części komputerowe – karty grafiki, płyty główne, pamięci, napędy, dyski twarde. Sprzęt komputerowy to studnia bez dna, zawsze znajdzie się coś na rynku, co będzie nowsze, szybsze lub bardziej funkcjonalne od tego co obecnie posiadamy.

Autor informacje czerpał ze strony: avidata.pl

Dołącz do dyskusji “Sprzęt komputerowy – co jest popularne?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum