O tym się mówi

Ruszyła nowa Ipla (www.telepolis.pl)

Wystartowała nowa odsłona Ipli. Nowy wygląd ma zapewnić proste i...
Xiaomi pracuje nad smartfonem do gier. Jaki będzie... (www.dobreprogramy.pl)
Smartfony Xiaomi zdobyły serca wielu klientów w Polsce, zapewniając...

Stanowiska odnośnie czasu pracy

Współcześnie można zaobserwować jednocześnie dwa negatywne, przeciwstawne stanowiska. Z jednej strony pracodawcy coraz bardziej starają się kontrolować swoich pracowników i nie pozwolić im na ani chwilę wytchnienia, co wprowadza bardzo nerwową atmosferę i sprzyja nerwicom ludności, z drugiej strony zaś liczne grupy pracowników okazują się leniwe i niedbałe.rejestracja czasu pracy – galeria

Obydwa te zjawiska wywołują zjawisko trzecie, zwane rejestracja czasu pracy. Z jednej strony rejestracja czasu pracy pozwala pracodawcom na maksymalną kontrolę, z drugiej zaś rejestracja czasu pracy zapobiega zbytniej opieszałości pracowników. Niestety, często rejestracja czasu pracy tylko pozornie pozwala sprawdzać jakość pracy. Przecież to, że ktoś bardzo długo siedzi w miejscu pracy, nie oznacza jeszcze, ze sumiennie wykonuje powierzane mu obowiązki.

Dlatego można powiedzieć, że rejestracja czasu pracy…

Dlatego można powiedzieć, że rejestracja czasu pracy nie do końca zdaje egzamin w realnym świecie. Nie mniej, rejestracja czasu pracy bardzo podoba się pracodawcom, daje im mniej lub bardziej złudne poczucie kontroli i na pewno żaden z nich z niej nie zrezygnuje.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Stanowiska odnośnie czasu pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum