O tym się mówi

Chrystus z BTS-em w Świebodzinie (www.telepolis.pl)

Figura Chrystusa w Świebodzinie ma 52 metry wysokości. To idealne...
Kolejne ofiary sporu E-Telko - Orange (www.telepolis.pl)

Firma Flexcom przysłała nam oświadczenie dotyczące odłączania od...

Stanowiska odnośnie czasu pracy

Współcześnie można zaobserwować jednocześnie dwa negatywne, przeciwstawne stanowiska. Z jednej strony pracodawcy coraz bardziej starają się kontrolować swoich pracowników i nie pozwolić im na ani chwilę wytchnienia, co wprowadza bardzo nerwową atmosferę i sprzyja nerwicom ludności, z drugiej strony zaś liczne grupy pracowników okazują się leniwe i niedbałe.rejestracja czasu pracy – galeria

Obydwa te zjawiska wywołują zjawisko trzecie, zwane rejestracja czasu pracy. Z jednej strony rejestracja czasu pracy pozwala pracodawcom na maksymalną kontrolę, z drugiej zaś rejestracja czasu pracy zapobiega zbytniej opieszałości pracowników. Niestety, często rejestracja czasu pracy tylko pozornie pozwala sprawdzać jakość pracy. Przecież to, że ktoś bardzo długo siedzi w miejscu pracy, nie oznacza jeszcze, ze sumiennie wykonuje powierzane mu obowiązki.

Dlatego można powiedzieć, że rejestracja czasu pracy…

Dlatego można powiedzieć, że rejestracja czasu pracy nie do końca zdaje egzamin w realnym świecie. Nie mniej, rejestracja czasu pracy bardzo podoba się pracodawcom, daje im mniej lub bardziej złudne poczucie kontroli i na pewno żaden z nich z niej nie zrezygnuje.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Stanowiska odnośnie czasu pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum