O tym się mówi

Świat zachwycił się polskim symulatorem remontów, gra... (www.dobreprogramy.pl)
Polski wydawca gier Frozen District świętuje ogromny sukces. Powodem jest...
Pokazujemy najlepsze telewizory Smart TV i dodatki do... (www.dobreprogramy.pl)
Każdy moment jest dobry, by pomyśleć nad zmianą telewizora na większy,...

Strony www dla każdego?

Według mojego kolegi, z wykształcenia informatyka tworzenie stron internetowych to niezwykle prosta sprawa i każdy może się tym zajmować. Oczywiście ten każdy powinien posiadać przynajmniej minimalne umiejętności związane z obsługą komputera, surfowaniem po Internecie i choć odrobinę dobrego smaku plastycznego.Niby niewiele wymagań, ale jednak nie każdy…

Niby niewiele wymagań, ale jednak nie każdy je spełnia. Kolega stwierdził, że nie powinienem mieć problemów ze zrozumieniem tej problematyki i powinienem sprawdzić jak mi wychodzi tworzenie stron internetowych. Skoro praktycznie każdy może, to dlaczego nie miałbym spróbować. Jak pomyślałem tak zrobiłem, wypożyczyłem książkę „Tworzenie stron internetowych dla opornych”, poszperałem w sieci i znalazłem kilka tutoriali, które krok po kroku pokazywały jak przebiega tworzenie stron internetowych. Po kilku godzinach zaczytywania się w różne wskazówki i informacje, po wielu próbach, udało mi się stworzyć bardzo prymitywną stronę internetową, właściwie jej szkielet.

Ten mały sukcesik dał wiarę w to,…

Ten mały sukcesik dał wiarę w to, że mogę jednak robić bardziej profesjonalne rzeczy oraz, że tworzenie stron internetowych faktycznie wcale nie jest takie trudne – trzeba na początku posiąść pewną wiedzę i i później jest już z górki.

Polecam także stronę: ingservicespolska.pl

Dołącz do dyskusji “Strony www dla każdego?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum