O tym się mówi

Netia dla telemaniaków - dwa nowe pakiety Internetu z TV (www.telepolis.pl)

Netia wprowadziła dwie nowe oferty pakietowe łączące dostęp do...
Huawei przy współpracy z BOE stworzy smartfon ze... (www.telepolis.pl)

Huawei zamierza jesienią wypuścić na rynek składany smartfon i chce z...

System CRM

System CRM( Customer Relationship Management )to system do zarządzania relacjami z klientami. Z reguły są to procedury i instrumenty istotne podczas kontaktów z klientami firmy. Jednak nie można jednoznacznie stwierdzić czym system CRM dokładnie jest, ponieważ w zależności od sytuacji różni się.Może to być między innymi…

Może to być między innymi wspieranie elementów marketingowych, sprzedaży czy działań związanych z interakcjami z klientami – np. biuro obsługi klienta. System CRM zmienia dotychczasowe pojęcie sprzedaży. Według tego systemu nie jest to czynność jednorazowa, ale ciągły proces, powtarzany wiele razy przez konsumenta. System CRM wykorzystuje różne metody do zbudowania lojalnej marki, a także dobre wykorzystanie otrzymanych wyników z badań konsumenckich. System ten dąży do tego, by cały czas udoskonalać strategie działań marketingowych, na przykład dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które są obecnie dostępne. System CRM tyczy się wszelkich elementów zarządzania, które prowadzą do zaspokajania potrzeb konsumentów, a więc dotyczy wytworzenia lojalności w konsumencie a także zdobywanie nowych klientów.

Oczywiście w naszych czasach system ten…

Oczywiście w naszych czasach system ten to również zaawansowane rozwiązania technologiczne i informatyczne. A więc jest to oprogramowanie i sposoby interakcji w Internecie, które pozwalają firmie wytworzyć odpowiednią więź z klientem. Przykładem może być tutaj baza danych wszystkich klientów firmy, dzięki której pracownicy mogą zaspokajać wszystkie potrzeby klientów.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “System CRM”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum