O tym się mówi

Wyniki Ericssona po 1Q2018 (www.telepolis.pl)

Ericsson zaprezentował wyniki finansowe za I kwartał 2018 roku. Firma...
Flash odchodzi w niepamięć. Dziś używa go mniej niż... (www.dobreprogramy.pl)
Technologia Flash sukcesywnie znika z kolejnych stron w Internecie. Najnowsze...

System rejestrowania czasu pracy.

Rzetelne wypełnianie obowiązków zawodowych stanowi warunek, który musi spełnić każdy pracownik. Niezależnie od typu wykonywanej profesji, regularność i precyzja pewnych czynności wpływają na efektywność i wydajność ogólnego funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Dlatego też wielu pracodawców decyduje się na zastosowanie specjalnej strategii, którą jest rejestracja czasu pracy (zobacz).rejestracja czasu pracy – galeria

Oczywiście w opinii wielu ludzi( szczególnie podwładnych )rejestracja czasu pracy jest zwykłą kontrolą, która zamiast pomagać, tylko szkodzi. Spowodowane jest to poczuciem, iż każdy krok pracownika jest dokładnie kontrolowany, obserwacja i presja wpływają bardzo niekorzystnie na jego pracę. Dlatego też rejestracja czasu pracy powinna przebiegać w sposób dyskretny, a jednocześnie każdy pracodawca powinien poinformować o tym swoich pracowników. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnych kart czipowych, za pomocą których wszyscy pracownicy zakładu samodzielnie logują swoje wejścia i wyjścia z firmy.

Rejestracja czasu pracy przebiega w ten…

Rejestracja czasu pracy przebiega w ten sposób bardzo sprawnie, a z drugiej strony każdy pracownik ma poczucie, iż on sam kontroluje wykonywane przez siebie czynności. Taka rejestracja czasu pracy z pewnością przyniesie więcej pożytku oraz udowodni, że pracodawca ufa swoim podwładnym.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “System rejestrowania czasu pracy.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum