O tym się mówi

Vivaldi 1.13 dostępny: duże nowości w zarządzaniu... (www.dobreprogramy.pl)
Dostępne jest już nowe stabilne wydanie przeglądarki Vivaldi, oznaczone...
Android śledzi nas nawet po wyłączeniu lokalizacji (www.telepolis.pl)

Jest wiele powodów, by wyłączyć usługę lokalizacji w smartfonie....

Szał na telefony dotykowe.

Od jakiegoś czasu na rynku telefonów komórkowych panuje wielki szał. Okazało się, że telefony dotykowe zrobiły wielką furorę. Dlaczego tak się stało. Tego dokładnie nikt nie wie ale przypuszcza się, że to ich ekran dotykowy przyciąga kazdego użytkownika. Są po prostu zupełnie inne, niż normalne komórki z klawiszami.Sami przyznacie, że operowanie za pomocą palca…

Sami przyznacie, że operowanie za pomocą palca po szklanym ekranie jest fascynujące. Teraz ludzie już się troszkę do nich przyzwyczaili ale i tak większość klientów chce mieć taką komórkę, a nie klasyczną z klawiszami. Można nawet powiedzieć, że klawisze przechodzą powoli do lamusa. Telefony dotykowe z pierwszego okresu produkcji miały pewne niedociągnięcia. Wynikało to z faktu, że ekran był niedopracowany. Czasami zbyt czule reagował na dotyk palca i wyskakiwały nam funkcje, których nie chcieliśmy mieć włączonych.

Były również takie sytuacje, że telefony…

Były również takie sytuacje, że telefony dotykowe zawieszały się, co było przyczyną słabego procesora w komórce. Na szczęście producenci szybko poprawili tego typu niedociągnięcia i w tej chwili komórki najnowszej generacji śmigają, jak nigdy wcześniej. telefony dotykowe posiadają sporej wielkości ekran, na którym wszytko dobrze widać. Są bardzo płaskie i cieniutkie. Można je schować w każdej kieszeni.

Dołącz do dyskusji “Szał na telefony dotykowe.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum