O tym się mówi

Facebook Messenger wreszcie pozwala wybrać... (www.dobreprogramy.pl)
Jeśli nie dołączyliście do akcji #DeleteFacebook, co uczynił nawet...
Płatność SkyCashem za energię elektryczną (www.telepolis.pl)

SkyCash czyli aplikacja służąca do mobilnych płatności (głównie za...

Szał na telefony dotykowe.

Od jakiegoś czasu na rynku telefonów komórkowych panuje wielki szał. Okazało się, że telefony dotykowe zrobiły wielką furorę. Dlaczego tak się stało. Tego dokładnie nikt nie wie ale przypuszcza się, że to ich ekran dotykowy przyciąga kazdego użytkownika. Są po prostu zupełnie inne, niż normalne komórki z klawiszami.Sami przyznacie, że operowanie za pomocą palca…

Sami przyznacie, że operowanie za pomocą palca po szklanym ekranie jest fascynujące. Teraz ludzie już się troszkę do nich przyzwyczaili ale i tak większość klientów chce mieć taką komórkę, a nie klasyczną z klawiszami. Można nawet powiedzieć, że klawisze przechodzą powoli do lamusa. Telefony dotykowe z pierwszego okresu produkcji miały pewne niedociągnięcia. Wynikało to z faktu, że ekran był niedopracowany. Czasami zbyt czule reagował na dotyk palca i wyskakiwały nam funkcje, których nie chcieliśmy mieć włączonych. Były również takie sytuacje, że telefony dotykowe zawieszały się, co było przyczyną słabego procesora w komórce.

Straciłes dane z karty SD? Pomożemy!

Na szczęście producenci szybko poprawili tego…

Na szczęście producenci szybko poprawili tego typu niedociągnięcia i w tej chwili komórki najnowszej generacji śmigają, jak nigdy wcześniej. telefony dotykowe posiadają sporej wielkości ekran, na którym wszytko dobrze widać. Są bardzo płaskie i cieniutkie. Można je schować w każdej kieszeni.

Dołącz do dyskusji “Szał na telefony dotykowe.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum