O tym się mówi

Wirtualizacja bez kombinowania: testowanie Linuksa... (www.dobreprogramy.pl)
Wirtualizacja weszła pod strzechy – dzisiaj nie trzeba być sysadminem, by...
Samsung On7 Prime (2018) pojawia się w GFXBench (www.telepolis.pl)

Samsung pracuje nad kolejnym urządzeniem ze swojej średniopółkowej...

Szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

Wielu pracodawców nie ma problemu z zatrudnianiem osób, które nie potrafią obsługiwać kas fiskalnych, choć są to podstawowe urządzenia wykorzystywane w pracy. Kasy fiskalne nie są zbyt wymagające, w większości przypadków wystarczy jednodniowe szkolenie, które pozwoli opanować większość funkcji kasowych.Chcąc wprowadzić pracowników na wyższy…

Chcąc wprowadzić pracowników na wyższy stopień wiedzy na temat kas fiskalnych warto zorganizować profesjonalny kurs, na którym zdobędą informacje nie tylko w zakresie obsługi, ale także poznają jakie wyróżnia się rodzaje kas oraz jak programuje się kasy fiskalne. Pracownik, który obsługuje kasy fiskalne już całkiem sprawnie, musi w końcu trafić na moment, w którym skończy się papier do drukarki. Najbardziej stresujące dla pracowników są sytuacje, gdy papier w drukarce skończy się w momencie kasowania, a przy kasie gromadzi się duża kolejka oczkujących klientów.

W tym przypadku żadna zdobyta wiedza teoretyczna nie będzie przydatna, gdyż tylko praktyka pozwoli nauczyć się jak zmieniać papier kasom fiskalnym. Na początku przyda się instruktaż bardziej doświadczonej osoby, która wskaże, na które rolki powinno się nawijać papier, oraz w które otwory umieszczać. Na początku może wydać się to skomplikowane. W większości kasy fiskalne posiadają podobne zasady zakładania papieru w drukarce, dlatego gdy raz ktoś opanuje tę umiejętność będzie mógł wymieniać papier we wszystkich kasach, na jakich przyjdzie mu pracować.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Szkolenie z obsługi kasy fiskalnej”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum