O tym się mówi

Samsung musi zapłacić firmie Apple 539 mln dolarów (www.telepolis.pl)

Zakończył się kolejny etap wieloletniego sporu patentowego Apple vs...
Google Chrome ma wbudowany generator haseł – jak z... (www.dobreprogramy.pl)
Mało kto wie, że w Google Chrome korzystać można z wbudowanego generatora...

Szukamy etui do sony xperia z3

sklep sony

Foto: pixabay.com

Posiadanie modnego telefonu jest w naszych czasach poniekąd obowiązkiem. Ci, którzy interesują się nowoczesną technologią doskonale wiedzą, że smartphony od kilku lat podbijają nasz rynek. Tego rodzaju telefony służą nie tylko do dzwonienia, ale także do korzystania z internetu i do obsługiwania wielu pomocnych aplikacji. Skoro takie telefony towarzyszą nam na każdym kroku to bardziej narażone są na różne mechaniczne urazy.Jeżeli chcemy tego uniknąć to…

sklep sony

Foto: pixabay.com

Jeżeli chcemy tego uniknąć to idealnym rozwiązaniem wydaje się być zakupienie stosowanego pokrowca. Bez względu na to czy szukamy etui sony xperia z3, czy też jakiegokolwiek innego etui możemy mieć pewność, że będzie z czego wybierać. Na początku przyjrzyjmy się prostym, ale ostatnio bardzo modnym silikonowym pokrowcom. Co prawda chronią one tylko tylną klapkę, ale jeśli dokupimy jeszcze specjalną folię na ekran dotykowy to nasz telefon cały będzie zabezpieczony. Silikonowe etui mogą przybierać przeróżne kolory, i tak naprawdę tylko od nas zależy na co się zdecydujemy. Ta opcja jest na tyle tania, że w każdej chwili możemy zmienić swój pokrowiec.

Jeżeli chodzi o model sony…

Jeżeli chodzi o model sony xperia z3, to ciekawym rozwiązaniem będzie także etui z klapką dedykowane specjalne do tego modelu. Jego producent o tyle przemyślał sprawę, że nie trzeba odchylać klapki żeby sprawdzić godzinę czy nieodebrane połączenia. Ten pokrowiec bardzo ładnie komponuje się z całą obudową i tworzy z nią jedną całość. Oprócz tego modelu możemy kupić także skórzane etui zamykane na górze na zatrzask.

sklep sony

Foto: pixabay.com

1 komentarz dla “Szukamy etui do sony xperia z3”

  1. Waldemar pisze:

    Znalezienie etui do tego telefonu nie stanowi obecnie żadnego problemu. W końcu w sklepach znajdziemy różnego rodzaju pokrowce, od przeźroczystych, na skórzanych kończąc.

1 komentarz dla “Szukamy etui do sony xperia z3”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum