O tym się mówi

Prezenty Orange na pierwszą komunię świętą (www.telepolis.pl)

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe, ale i kosztowne wydarzenie....
Wireless Power Consortium ujawniło wygląd przedniego... (www.telepolis.pl)

W przyszłym miesiącu spodziewana jest (w Korei) premiera smartfonu LG...

Technologia flash

Słowo flash jest znane głównie osobom, które interesują się informatyką, elektroniką i różnymi rzeczami, które się z tym wiążą. Termin flash ma bardzo wiele znaczeń. Nazwę tą mają programy komputerowe, które służą do tworzenia animacji na komputerze, różnych prezentacji, krótkich filmów i nieskomplikowanych gier komputerowych.Flash jest to również określenie…

Flash jest to również określenie pamięci, która jest wykorzystywana do przechowywania oprogramowania komputera. Pamięć flash jest trwała i nie ulega skasowaniu nawet wtedy, gdy odłączymy komputer od prądu. To właśnie dzięki tej pamięci nasz komputer działa prawidłowo zawsze, kiedy go włączymy. Flash jest to również popularna nazwa lampy błyskowej w aparatach fotograficznych lub telefonach komórkowych, które są wyposażone w aparat fotograficzny.

Technologia wykonania lamp błyskowych zmienia się i…

Technologia wykonania lamp błyskowych zmienia się i dzisiejsze rozwiązania znacznie różnią się od tych, które były stosowane kilka lub kilkanaście lat temu. Każde nowe rozwiązanie poprawia skuteczność doświetlania zdjęć, dzięki czemu możemy cieszyć się coraz wyraźniejszymi zdjęciami, które zostały zrobione w bardzo niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

nowoczesne lampy wiszące

Foto: pixabay.com

Dołącz do dyskusji “Technologia flash”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum