O tym się mówi

Google pozwoli edytować zrzuty ekranu. Przydatna... (www.dobreprogramy.pl)
Wykonywanie zrzutów ekranu w Androidzie nie jest szczególnie kłopotliwe,...
Od maja Firefox wyłączy niebezpieczny protokół FTP,... (www.dobreprogramy.pl)
W imię bardziej restrykcyjnej ochrony bezpieczeństwa użytkowników...

Technologie biometryczne

Biometria jest dyscypliną naukową, w obszarze zainteresowania której leży między innymi badanie fizycznych cech żywych organizmów. Zajmuje ona zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach – dla przykładu wykorzystuje ją nowoczesna rejestracja czasu pracy.Rejestracja czasu pracy w oparciu o…

Rejestracja czasu pracy w oparciu o technologie biometryczne to rozwiązanie stosowane może nie tyle, co przez „normalne” firmy, ale dla przykładu instytucje naukowe bądź też takie, gdzie obowiązek przestrzegania tajemnicy zawodowej wymagany jest bardzo rygorystycznie. Rejestracja czasu pracy prowadzona w taki właśnie sposób polega na identyfikowaniu pracowników na podstawie odcisków palców, kształtu tęczówki etc. Systemy te wykorzystują zatem indywidualne cechy fizyczne.

Najpierw wprowadzić je należy do systemu,…

Najpierw wprowadzić je należy do systemu, aby taka rejestracja czasu pracy mogła mieć miejsce. Stosowne urządzenia oraz oprogramowanie są bardzo kosztowne, dlatego niewiele przedsiębiorstw czy instytucji decyduje się na taki wydatek. Obecnie to jedna z najskuteczniejszych metod.

oprogramowanie dla spedycji

Foto: pixabay.com

oprogramowanie dla spedycji

Foto: pixabay.com

oprogramowanie dla spedycji

Foto: pixabay.com

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Technologie biometryczne”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum