O tym się mówi

Google Podcasts: nowa aplikacja pozwoli posłuchać... (www.dobreprogramy.pl)
Nowa aplikacja Google, która służy do słuchania podcastów, została...
Edge dla Androida zablokuje reklamy, został połączony... (www.dobreprogramy.pl)
Przeglądarka Edge dla Androida została wydana w nowej wersji testowej,...

Utracone zdjęcia.

Podczas pierwszych wakacji zagranicznych staraliśmy się fotografować wszystko co tylko widzieliśmy, aby móc okazać te wszystkie cuda rodzinie i przyjaciołom. Ku naszej rozpaczy po włożeniu karty pamięci do czytnika w laptopie okazało się, że na karcie nic nie ma.Jedynym naszym ratunkiem było odzyskiwanie…

Jedynym naszym ratunkiem było odzyskiwanie danych z karty. O takiej usłudze jak odzyskiwanie danych usłyszeliśmy zupełnie przypadkiem – podczas rozmowy z przyjacielem, który miał podobną sytuację. W jego wypadku odzyskiwanie danych pomogło, ale wcale nie musiało tak być. Podał nam adres punktu, w którym to udało mu się odzyskać zdjęcia ze swojego wyjazdu. W zasadzie utracił wyłącznie nakręcone filmiki, ale zwrot samych fotografii był dla niego jak najbardziej satysfakcjonujący.

Taka usługa jak odzyskiwanie danych jest niesamowicie…

Taka usługa jak odzyskiwanie danych jest niesamowicie pomocna nie tylko w przypadku kart do aparatów fotograficznych. Podobnie działania można skierować na kartę pamięci telefonu komórkowego czy też twardego dysku komputera. W każdym z tych przypadków odzyskiwanie danych powinno zapobiec naszym smutkom.

http://www.avidata.pl/odzyskiwanie-danych.php

Foto: pixabay.com

odzyskiwanie danych

Foto: pixabay.com

odzyskiwanie danych

Foto: pixabay.com

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Utracone zdjęcia.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum