O tym się mówi

Firefox 57 Quantum – prezentujemy i podsumowujemy... (www.dobreprogramy.pl)
Najważniejszym wydarzeniem mijającego tygodnia w świecie oprogramowania...
Złośliwe aplikacje w Google Play, wieloetapowe ataki... (www.dobreprogramy.pl)
Korzystanie ze zamkniętego sklepu z aplikacjami, który kontrolowany jest...

W służbowych autach.

Od wielu lat najlepszym pracownikom powierzamy służbowe auta. Kiedyś oznaczało to niewyobrażalne rachunki za paliwo, lecz teraz z pomocą przyszedł autolokalizator. Jako właściciele firmy potrafimy śledzić poczynania naszych podwładnych poprzez kontroli kierunku poruszania się jego auta.Profesjonalny autolokalizator potrafi wskazać też średnią…

Profesjonalny autolokalizator potrafi wskazać też średnią prędkość, z jaką porusza się owe auto. Dużym firmom kurierskim także przydaje się autolokalizator. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo się dowiedzieć, gdzie jest w danej chwili przesyłka. Urządzenie to pomaga też nad kontrolą osób starszych prowadzących pojazdy, czy radzą sobie w ruchu ulicznym. Bez technologii GPS autolokalizator by nie powstał. Jest ona cały czas unowocześniana, dzięki czemu jest także dokładniejsza.

Galeria

Obecnie autolokalizator wiąże się z minimalnymi opłatami, a przez to jest dostępny praktycznie dla każdego. Lecz używany może być jedynie za zgodą osoby kontrolowanej, gdyż forma szpiegowania i łamania prywatności w Polsce jest zabroniona.

Dołącz do dyskusji “W służbowych autach.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum