O tym się mówi

PornHub stworzył własny VPN (www.telepolis.pl)

Zależy nam na naszej prywatności. A jaka gałąź branży rozrywkowej...
Moto Z3 Play zadebiutuje 6 czerwca (www.telepolis.pl)

Motorola zdradziła wreszcie dokładną datę premiery nowego modelu Moto...

Wagi

Wagi (link) jako urządzenia pomiarowe towarzyszą człowiekowi od setek lat. Do czasów współczesnych, mają coraz szersze zastosowanie. Trudno znaleźć dziedzinę życia gdzie by były nieobecne. My na co dzień najczęściej mamy do czynienia z wagami łazienkowymi lub sklepowymi.Te sklepowe choć nie muszą charakteryzować…

Te sklepowe choć nie muszą charakteryzować się aż taką dokładnością, z wyjątkiem tych stosowanych w aptekach, też są bardzo dokładne. Towar przeważnie możemy ważyć na kasie, gdzie kasjer kładzie towar na wadze zamontowanej w boksie kasowym i skanując kod automatycznie wprowadza do kasy odpowiednią kwotę. Pomyłki się nie powinny zdarzać, ponieważ wagi na boksy kasowe są bardzo precyzyjne. Jeśli chodzi o te urządzenia pomiarowe mające powszechne zastosowanie w naszych domach to najnowsze modele są wyposażone w szereg funkcji dodatkowych, ułatwiających ocenę prawidłowości masy użytkownika a nawet sugerujące dzienną porcję kalorii.

Wykonują pomiar tłuszczu, masy mięśniowej i zawartości…

Wykonują pomiar tłuszczu, masy mięśniowej i zawartości wody w organizmie wpędzając nas w kompleksy. Przeważnie jest to waga elektroniczna, mechaniczne widzimy jeszcze w gabinetach lekarskich, pokazująca odczyt z dużą dokładnością. Wyniki zachowuje w pamięci co umożliwia kontrolę masy w długim okresie czasie.

Dołącz do dyskusji “Wagi”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum