O tym się mówi

Allview Soul X5 Pro trafia na rynek (www.telepolis.pl)

Allview wprowadza na rynek smartfon, który wyposażono w sieci neuronowe...
Oppo Find X oficjalnie (www.telepolis.pl)

19 czerwca w Paryżu odbyła się oficjalna prezentacja nowego smartfonu...

Ważenie ciała

Aktualnie mnóstwo osób się odchudza, dążąc do perfekcyjnej, bardzo smukłej figury. Nie raz też zapadają one na różnorakie zaburzenia odżywiania. Takie zaburzenia mogą się objawiać w najrozmaitszy sposób. Czasami polegają na głodzeniu się, czy przeciwnie, na bulimicznych orgiach kulinarnych i wymiotowaniu po nich.Kiedy indziej z kolei, problemy…

Kiedy indziej z kolei, problemy z akceptowaniem własnego ciała i jego wymiarów wiąże się z tym, że odczuwa się potrzebę ciągłej kontroli Wagi. Osoby, które nawet będąc szczupłe, wciąć postrzegają się jako grube, wchodzą na wagi elektroniczne (link elzab.com.pl) wiele razy dziennie, porównując swoją masę ciała sprzed i po obiedzie czy sprzed i poi bieganiu. Rzecz jasna, nadmiernie często mogą się też ważyć osoby faktycznie mające problemy z nadmierną tuszą. One jednak na ogół, nawet gdy czują się nieatrakcyjne, to nie postanawiają się odchudzać aż tak restrykcyjnie i też nie ważą się co chwilę.

Wręcz przeciwnie, używają wagi bardzo…

Wręcz przeciwnie, używają wagi bardzo rzadko i niechętnie. Pewnie, że dobrze jest korzystać z wag w trakcie kuracji odchudzającej, lecz wagi elektroniczne nie powinny być przez nas używane częściej, niż raz dziennie, a najlepiej, aby ważyć się jeszcze rzadziej – raz na tydzień czy miesiąc. Dzięki temu będziemy dostrzegać duże efekty naszych starań i nie wpadniemy w obsesję.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Ważenie ciała”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum