O tym się mówi

Caviar wydaje limitowaną edycję iPhone'a X z okazji... (www.telepolis.pl)

Rosyjska firma Caviar jest znana z tworzenia luksusowych wersji różnych...
Nowa Krita: łatwe kolorowanie ilustracji i nowe... (www.dobreprogramy.pl)
Darmowy program graficzny Krita został wydany w nowej wersji 4.0, którą...

Ważenie z precyzją

Waga powinna być niezbędnym wyposażeniem mieszkania. Nie chodzi tylko o to, aby ciągle się ważyć i ubolewać nad swoją nadwagą, co zdarza się bardzo często. Z czysto zdrowotnego względu każdy człowiek powinien od czasu do czasu kontrolować kilogramy swojej wagi.W przypadku szybkiej utraty masy ciała należy…

W przypadku szybkiej utraty masy ciała należy wybrać się do lekarza. Podobnie należy zrobić w przypadku zbyt dużej masy. Nieuzasadnione zmiany bardzo często są symptomem choroby. Najlepsze są wagi elektroniczne. Charakteryzuje je większa dokładność. Niektóre nawet wyposażone są w dodatkowe funkcje. Można wyczytać z nich na przykład poziom wody w organizmie. Te nowoczesne urządzenia nie tylko służą do ważenia. Bardzo często stanowią doskonałą ozdobę łazienki. Luksusowe szklane wagi wyglądają naprawdę ciekawie. Koszty tego typu urządzeń wahają się w granicach od kilkudziesięciu złotych do kilkuset.

Wszystko zależy od tworzywa, z którego są…

Wszystko zależy od tworzywa, z którego są wykonane i od funkcji, w które są wyposażone. Ważyć oczywiście nie należy się zbyt często. Łatwo można popaść w jakąś obsesję. Wtedy każdy dodatkowy kilogram może być powodem do zmartwień, a przecież nie o to chodzi. Nie to jest w życiu najważniejsze. Parę zbędnych kilogramów jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Należy czynić to raz na dwa miesiące i rzadziej.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Ważenie z precyzją”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum