O tym się mówi

Samsung musi zapłacić firmie Apple 539 mln dolarów (www.telepolis.pl)

Zakończył się kolejny etap wieloletniego sporu patentowego Apple vs...
ZUS może zaglądać na Facebooka by sprawdzić, czy... (www.dobreprogramy.pl)
ZUS może przeglądać nasze profile na Facebooku i korzystać ze zdobytych...

Ważenie z precyzją

Waga powinna być niezbędnym wyposażeniem mieszkania. Nie chodzi tylko o to, aby ciągle się ważyć i ubolewać nad swoją nadwagą, co zdarza się bardzo często. Z czysto zdrowotnego względu każdy człowiek powinien od czasu do czasu kontrolować kilogramy swojej wagi.W przypadku szybkiej utraty masy ciała należy…

W przypadku szybkiej utraty masy ciała należy wybrać się do lekarza. Podobnie należy zrobić w przypadku zbyt dużej masy. Nieuzasadnione zmiany bardzo często są symptomem choroby. Najlepsze są wagi elektroniczne. Charakteryzuje je większa dokładność. Niektóre nawet wyposażone są w dodatkowe funkcje. Można wyczytać z nich na przykład poziom wody w organizmie. Te nowoczesne urządzenia nie tylko służą do ważenia. Bardzo często stanowią doskonałą ozdobę łazienki. Luksusowe szklane wagi wyglądają naprawdę ciekawie. Koszty tego typu urządzeń wahają się w granicach od kilkudziesięciu złotych do kilkuset.

Wszystko zależy od tworzywa, z którego są…

Wszystko zależy od tworzywa, z którego są wykonane i od funkcji, w które są wyposażone. Ważyć oczywiście nie należy się zbyt często. Łatwo można popaść w jakąś obsesję. Wtedy każdy dodatkowy kilogram może być powodem do zmartwień, a przecież nie o to chodzi. Nie to jest w życiu najważniejsze. Parę zbędnych kilogramów jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Należy czynić to raz na dwa miesiące i rzadziej.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Ważenie z precyzją”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum