O tym się mówi

Czerwona Xperia XZ Premium od listopada w Polsce (www.telepolis.pl)

Sony przygotował nową wersję kolorystyczną swojego smartfonu premium,...
Promowanie polskiego rolnictwa: Polska Smakuje... za... (www.dobreprogramy.pl)
Ile może kosztować stworzenie aplikacji? Odpowiedź będzie brzmiała...

Ważne dane przechowuj na dodatkowym dysku.

Każda osoba, która pracuje na komputerze wie, że czasami taki sprzęt się psuje. Podczas poważnej awarii dysku twardego można stracić wiele danych, które są dla nas bardzo cenne. Aby tego uniknąć należy się zabezpieczyć. Warto posiadać dysk zewnętrzny USB, który jest idealnym miejscem na przechowywanie kopii zapasowych.Tego typu nośnik danych jest już znany…

Tego typu nośnik danych jest już znany każdemu. Dysk zewnętrzny USB ma bardzo małe gabaryty. Czasami można go w łatwy sposób zgubić, dlatego wiele osób nosi go na szyi. To urządzenie jest bardzo małe ale ma ogromne możliwości. Kiedyś dyski zewnętrzne USB miały żenująco niską pojemność, która nie sięgała jednego gigabajta. Dzisiejsze możliwości są porażające. Pojemność idzie już w setki gigabajtów. Na takiej powierzchni możemy zapisywać wszelkie materiały, łącznie z multimediami. Dysk USB łączy się z komputerem za pomocą złącza USB. Jest to bardzo proste połączenie, które dodatkowo jest bardzo szybkie.

Przesył danych jest natychmiastowy…

Przesył danych jest natychmiastowy. Jeśli mamy w swoim komputerze ważne pliki, warto zrobić kopie zapasowe i trzymać je na takim nośniku zewnętrznym. Często ludzie o tym wiedzą, lecz odkładają zrobienie tej czynności na potem. W końcu tracą wszystkie dane i wtedy przypominają sobie, że jest coś takiego, jak dysk zewnętrzny USB.

odzyskiwanie danych z dysku – więcej godnych uwagi wiadomości

1 komentarz dla “Ważne dane przechowuj na dodatkowym dysku.”

  1. Eryk pisze:

    Niedawno kupiłem sobie dysk zewnętrzny na USB i jestem z niego bardzo zadowolony. Przechowuję na nim różne ważne dokumenty. Dysk zajmuje także mało miejsca, mieści się w torbie.

1 komentarz dla “Ważne dane przechowuj na dodatkowym dysku.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum