O tym się mówi

UCWeb wyjaśnia czemu UC Browser nie ma w Google Play (www.telepolis.pl)

Niedawno informowaliśmy o zniknięciu przeglądarki UC Browser z Google...
Drukarki Epsona przestały działać po listopadowych... (www.dobreprogramy.pl)
We wtorek Microsoft wydał listopadowe biuletyny bezpieczeństwa, w których...

Według Kodeksu Pracy

Według Kodeksu Pracy każdy pracodawca zobowiązany jest do prowadzenia ewidencji czasu pracy. Bez względu czy firma zatrudnia kilku czy kilkuset pracowników ewidencja czasu pracy (zobacz) jest konieczna. W razie gdyby ewidencja czasu pracy była fałszowana lub źle prowadzona pracodawca podczas pierwszej kontroli zapłaci bardzo dużą karę.Nie jest to opłacalne i lepiej,…

Nie jest to opłacalne i lepiej, żeby ewidencja czasu pracy była dobrze prowadzona. Ludzie dzisiaj są zagonieni dlatego ktoś musi prowadzić spis wszystkich godzin. Gdyby nie ewidencja czasu pracy pracodawcy płaciliby pracownika tyle ile by uważali za słuszne. Pracownik nie miałby się czym podeprzeć w razie pozwu sądowego. Jak ważna jest ewidencja czasu pracy wiedzą Ci, którzy na początku lat 90-tych pracowali u prywaciarzy. Po miesiącach dostawali parę gorszy i nie mieli się do kogo odwoływać. Na szczęście dzisiaj prawo jest również po stronie pracownika.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możemy…

W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możemy się odwołać i szukać pomocy. Ludzie nieuczciwi zawsze byli są i niestety będą. Nowe przepisy ciągle wprowadzane na szczęście studzą ich zapędy. Wysokie kary dają wiele do myślenia. Dla zwykłych pracowników jest to najlepsze i najuczciwsze rozwiązanie.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Według Kodeksu Pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum