O tym się mówi

Chrome ma wbudowane zabezpieczenie przed malware. Jak z... (www.dobreprogramy.pl)
Jeśli zauważycie, że Chrome zwalnia, zużywa podejrzanie dużo zasobów,...
Maxell DB600H - eleganckie, bezprzewodowe słuchawki (www.telepolis.pl)

Maxell, producent znany ze słuchawek oferujących dobry dźwięk za...

Wiedzieć, ile się waży

Jeżeli mamy skłonności do częstych zmian masy ciała, jeżeli na przykład tyjemy lub chudniemy w stresie, warto abyśmy mieli w domu wagę. Dzięki niej będziemy mogli kontrolować przybytek i spadek masy własnego ciała. Jak się zatem okazuje, wagi elektroniczne (elzab.com.pl) pomogą nam zawsze być na bieżąco ze zmianami we własnym organizmie, przynajmniej tymi objętościowymi.Dzięki nim dowiemy się, czy…

Dzięki nim dowiemy się, czy przytyliśmy, czy schudliśmy oraz jak wiele. Rzecz jasna, wagi elektroniczne nie ważą może bardzo dokładnie, lecz w granicy błędu do dwóch kilogramów można im śmiało zaufać. Bardzo wiele osób posiada w domu własne wagi elektroniczne i bardzo je sobie chwali. Jest to bowiem niesamowicie wygodny sprzęt. Szczególnie osoby, które posiadają skłonności do tycia a nawet do popadania w nadwagę, powinny mieć w domu wagi elektroniczne i dzięki nim kontrolować aktualny stan swojego przyrostu masy ciała.

Wiedzieć, ile się waży – galeria

Z drugiej strony, obsesyjne ważenie się nawet po kilka razy dziennie może stanowić objaw czy początek anoreksji lub bulimii. Dlatego pamiętajmy, że to wagi elektroniczne są dla nas, a nie my dla nich. Mogą nam one pomóc kontrolować swój wygląd, ale kontrola ta nie powinna absolutnie przerodzić się w obsesję. Byłoby to bowiem wysoce niezdrowe i niewskazane.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Wiedzieć, ile się waży”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum