O tym się mówi

Gigabajty za gole w T-Mobile (www.telepolis.pl)

Z okazji zbliżający się meczów Polaków na mistrzostwach świata w...
Apple zrezygnuje z iPhone'a SE 2? Słusznie, na co on komu? (www.dobreprogramy.pl)
Tegoroczne WWDC, w przeciwieństwie do zeszłorocznej odsłony konferencji,...

Wygodne pamięci

Jeśli posiadamy komputer, kolejnym zakupem w najbliższym czasie powinien być pen-drive. Nawet jakiś najprostszy, najtańszy, powiedzmy 2gb, ale żeby był gdzieś tam w szafce i służył w razie potrzeby. Nie ma bowiem lepszego rozwiązania jako nośnik danych niż właśnie pamięci przenośne. Jest to najwygodniejszy i najszybszy sposób przenoszenia danych pomiędzy komputerami.Każdy komputer bowiem posiada wejście usb, zaś…

Każdy komputer bowiem posiada wejście usb, zaś nie każdy posiada napęd optyczny, by odczytać płyty. Z tego też względu mamy pełen uniwersalizm jeśli chodzi o pendrive’ a. Zresztą, ma on zastosowanie nie tylko w pecetach. Dzisiejsze nowe telewizory też już są najczęściej wyposażone w port usb, który pozwala podłączyć pendrive i oglądać z niego filmy np. Prócz tego takie porty usb znajdziemy również w wieżach hifi, odtwarzaczach samochodowych, tabletach, netbookach, samochodach, transmiterach.

Straciłes dane z karty SD? Pomożemy!

Wygodne pamięci – galeria

Jest to więc bardzo przydatny nośnik danych, który możemy wykorzystać aż w tylu sprzętach. Przyda się więc każdemu taka pamięć usb. Jeśli nie wcześniej, to później na pewno. Są one tak tanie, że warto sobie sprawić przynajmniej jedną. Mają tą zaletę, że można je nagrywać i formatować dowolną liczę razy, co przy dużych pojemnościach( nawet powyżej 300gb )daje nam ogromne możliwości.

Serdecznie polecam także stronę: avidata.pl

Dołącz do dyskusji “Wygodne pamięci”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum