O tym się mówi

Asystent Google niebawem w Polsce, pierwsze zaproszenia... (www.dobreprogramy.pl)
Wszystko wskazuje na to, że premiera Asystenta Google w Polsce jest...
Autonomiczny samochód złamał przepisy: rozpoznał... (www.dobreprogramy.pl)
Jeszcze kilka lat temu słyszeliśmy śmiałe zapowiedzi, że już około...

Wygodny nośnik danych

Jeśli posiadamy komputer w domu, to jest więcej niż pewne, że w przyszłości będziemy przenosić jakieś dane. Z tego też względu warto się zaopatrzyć w taki nośnik danych, który skutecznie przeniesie duże ilości, a jednocześnie będzie wygodny w użytkowaniu. Takim sprzętem z pewnością jest pen-drive.Nie ma chyba lepszego na dzień dzisiejszy…

Nie ma chyba lepszego na dzień dzisiejszy sposobu na przenoszenie danych pomiędzy komputerami. Takie pamięci przenośne są do tego celu idealne. Są malutkie no i co najważniejsze, bardzo pojemne. Niektóre modele mają nawet więcej jak 300gb pojemności, czyli niemal tyle, co niektóre dyski twarde, aczkolwiek podobnie do nich też kosztują. Prócz tego, w dzisiejszych czasach większość nowoczesnych urządzeń, nie tylko komputery, posiada wejście usb, dzięki czemu zastosowanie pamięci usb jest znacznie szersze.

Straciłes dane z karty SD? Pomożemy!

Wygodny nośnik danych – galeria

Możemy je stosować zarówno w nowych telewizorach i oglądać sobie filmy z kompa na dużym ekranie, możemy słuchać sobie muzyki z kompa czy to na wieży, czy też radioodtwarzaczu samochodowym, a także wklejać i kopiować pliki z netbooków, czy też tabletów. Jak więc sami widzicie, pendrive ma bardzo szerokie zastosowanie i warto przynajmniej jednego posiadać.

Informacje o odzyskiwanie danych z pendrive autor czerpał ze strony avidata.pl

Dołącz do dyskusji “Wygodny nośnik danych”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum