O tym się mówi

W nowym Windows 10 aplikacje uniwersalne ukryją zużycie... (www.dobreprogramy.pl)
Po ostatnim niezbyt widowiskowym, ale bardzo ważnym dla producentów...
HTC tłumaczy brak bezprzewodowego ładowania w U12+ (www.telepolis.pl)

HTC U12+ został przez producenta pozbawiony funkcji bezprzewodowego...

Zagrożone serwery

Istnieje przekonanie, że każdy wielki wynalazek można wykorzystać do czynienia dobra lub zła. Prawdziwość tego twierdzenia w 100% odnosi się do Internetu. Wraz z jego narodzinami pojawiły się ogromne korzyści i możliwości, niestety poszły za tym również duże zagrożenia, i to w skali globalnej. W sieci szczególnie podatne na nie są szeroko rozpowszechnione serwery www.Serwery www narażone są na liczne ataki…

Serwery www narażone są na liczne ataki ze strony różnych grup skupiających zdolnych informatyków tzw. hakerów, których motywy działania, podobnie jak każdego przestępstwa, są bardzo zróżnicowane, począwszy od chęci wzbogacenia się, poprzez wywieranie politycznych nacisków, a skończywszy na zwykłej, ludzkiej złośliwości i czerpaniu przyjemności z poczucia władzy nad innymi osobami.

Ataki te zagrażają nie tylko prywatności…

Ataki te zagrażają nie tylko prywatności zgromadzonych informacji i płynności ich przepływu, ale również niosą ze sobą realne szkody na tle społecznym i gospodarczym. Nie wspominając już o tym, że niszczą poczucie bezpieczeństwa i wywołują niekiedy przeradzający się w panikę strach. Z tego względu każda firma, stara się w taki czy inny sposób zabezpieczyć swój serwer www. Skuteczna ochrona prywatnych zasobów jest bowiem kluczem do walki z tym zjawiskiem.

Więcej informacji o sitodruk łódź znajdziesz na stronie wisgraf.pl

Dołącz do dyskusji “Zagrożone serwery”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum