O tym się mówi

Google wskazuje smartfony z Androidem, które nadają... (www.dobreprogramy.pl)
Różnice cenowe pomiędzy najbardziej zaawansowanymi smartfonami zatarły...
SmartTV w 2018 roku: sprawdzamy, jak wygląda kwestia... (www.dobreprogramy.pl)
Nie da się dziś już praktycznie kupić telewizora innego niż „smart”,...

Zarządzanie dokumentami

Potoczne określenie na system informatyczny służący do zarządzania obiegiem zadań oraz dokumentów i działający w oparciu o mechanizmy typu workflow to właśnie jest elektroniczny obieg dokumentów. Warto wiedzieć, że wraz z upowszechnieniem się oprogramowania które działa w technologii thin client omawiane tu pojęcie: elektroniczny obieg dokumentów nabrało dużo szerszego znaczenia i co za tym idzie zastosowania.W obecnej chwili najbardziej szerokie…

W obecnej chwili najbardziej szerokie zastosowanie tego co funkcjonuje jako elektroniczny obieg dokumentów upatruje się w popularyzacji rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Owy elektroniczny obieg dokumentów umożliwia kompleksowe zarządzanie dokumentami i procesami pracy.

Nowoczesne przedsiębiorstwa i instytucje publiczne,…

Nowoczesne przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, znajdujące się w dobie ciągłego rozwoju technologicznego, sukcesywnie odchodzą od tradycyjnych metod składowania i obiegu dokumentów i coraz częściej wybierają właśnie elektroniczny obieg dokumentów. Powodem tego jest pojawiające się niebezpieczeństwo zagubienia dokumentów w formie papierowej oraz koszty związane z powielaniem i składowaniem papieru. Bardzo często koszty te są zauważalnym składnikiem w budżecie organizacji, które znacznie ten budżet nadszarpują.

najlepsze zarządzanie relacjami z klientami – tutaj znajdziesz więcej informacji

Dołącz do dyskusji “Zarządzanie dokumentami”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum