O tym się mówi

OnePlus 5T zaprezentowany (www.telepolis.pl)

Dzisiaj został oficjalnie zaprezentowany OnePlus 5T. Co tym razem ma do...
Aplikacja dnia: Adobe Scan (www.dobreprogramy.pl)
W ramach cyklu „Aplikacja dnia” tym razem proponujemy Adobe Scan –...

Zarządzanie dokumentami

Potoczne określenie na system informatyczny służący do zarządzania obiegiem zadań oraz dokumentów i działający w oparciu o mechanizmy typu workflow to właśnie jest elektroniczny obieg dokumentów. Warto wiedzieć, że wraz z upowszechnieniem się oprogramowania które działa w technologii thin client omawiane tu pojęcie: elektroniczny obieg dokumentów nabrało dużo szerszego znaczenia i co za tym idzie zastosowania.W obecnej chwili najbardziej szerokie…

W obecnej chwili najbardziej szerokie zastosowanie tego co funkcjonuje jako elektroniczny obieg dokumentów upatruje się w popularyzacji rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Owy elektroniczny obieg dokumentów umożliwia kompleksowe zarządzanie dokumentami i procesami pracy.

Nowoczesne przedsiębiorstwa i instytucje publiczne,…

Nowoczesne przedsiębiorstwa i instytucje publiczne, znajdujące się w dobie ciągłego rozwoju technologicznego, sukcesywnie odchodzą od tradycyjnych metod składowania i obiegu dokumentów i coraz częściej wybierają właśnie elektroniczny obieg dokumentów. Powodem tego jest pojawiające się niebezpieczeństwo zagubienia dokumentów w formie papierowej oraz koszty związane z powielaniem i składowaniem papieru. Bardzo często koszty te są zauważalnym składnikiem w budżecie organizacji, które znacznie ten budżet nadszarpują.

najlepsze zarządzanie relacjami z klientami – tutaj znajdziesz więcej informacji

Dołącz do dyskusji “Zarządzanie dokumentami”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum