O tym się mówi

Klawiatura Swype, kiedyś rewolucyjna, odchodzi w... (www.dobreprogramy.pl)
Pamiętacie początki pisania na ekranach dotykowych? Nie było łatwo...
Rządowy serwis do sprawdzania zwrotu podatku ujawnia... (www.dobreprogramy.pl)
Pierwszy kwartał roku wszystkim ludziom pracy w Polsce kojarzyć może się...

Zarządzanie relacjami

Crm bardzo przydaje się w codziennym funkcjonowaniu, zwłaszcza w przypadku kiedy są to prace biurowe. Mało osób wie czym w ogóle jest wspomniany tu crm. Zaczynamy więc od wyjaśnienie. Crm programy są przydatnymi i funkcjonalnymi programami zarządzenia kontaktami i innymi danymi, odgrywającymi znaczącą rolę w firmach.Dzięki tym programom możliwe jest…

Dzięki tym programom możliwe jest drukowanie raportów i zarządzanie wszelakimi statystykami w firmach i pracy prywatnej, chociażby przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, kiedy jedna osoba odpowiedzialna jest tak naprawdę za wszystko. Większość programów wyposażona jest w dodatkowe moduły, do których zalicza się dane kontaktowe, różnego rodzaju książki adresowe, teleadresowe, książki korespondencji czy planery zadań – wszystkie te elementy są zmienne i można je dostosować do swoich własnych potrzeb.

Na programie crm można utworzyć konkretne (tutaj gonetcrm.pl) grupy kontrahentów, można tworzyć swoje tabele – zmieniać ich wygląd tak aby były przejrzyste dla użytkownika. Największą zaletą tych programów jest natomiast możliwość eksportu danych z różnych formatów do arkuszy kalkulacyjnych. Możliwości programów crm jest bardzo dużo.

Tylko nieliczne z nich to…

Tylko nieliczne z nich to rozbudowane systemy baz danych, które pozwalają na kontakt z wieloma firmami i kontrahentami, możliwość szyfrowania danych swoimi kluczami, rozbudowana historia kontaktów w programie. Dodatkowymi funkcjami są: kalendarz, funkcja wymiany walutowej, statystyki, możliwość pracy programu w sieci i poza nią – można pracować z podłączeniem do Internetu lub bez.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Zarządzanie relacjami”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum