O tym się mówi

Wyniki Orange Polska po 2017 roku (www.telepolis.pl)

Orange zamknął 2017 rok z 14,424 mln kart SIM. To o 1,375 mln mniej...
Klawiatura Swype, kiedyś rewolucyjna, odchodzi w... (www.dobreprogramy.pl)
Pamiętacie początki pisania na ekranach dotykowych? Nie było łatwo...

Zastosowanie wykrywaczy do metali

Wiele osób, nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wiele zastosowań mają we współczesnym świecie wykrywacze metalu. To właśnie one często chronią nasze bezpieczeńswto podczas podróży samolotem, czy sprawiają, że poszukiwacze skarbów mogą wreszcie osiągnąć sukces. Zresztą wykrywacze metali mają dużo innych zastosowań.Jednak najczęściej spotykamy się z nimi gdy…

Jednak najczęściej spotykamy się z nimi gdy przekraczamy granicę lub podczas wejść do jakichś ważnych obiektów, czy to sportowych, czy to kulturalnych. Ze względu na bezpieczeństwo, nasz bagaż, czy po prostu my sami, jesteśmy badani przez urządzenia, w których zamontowane są wykrywacze metalu. Ma to na celu sprawdzenie, czy nie mamy przy sobie jakiejkolwiek broni, która jak powszechnie wiadomo, jest wykonana z tego materiału. Szczególnie wykrywacz metali stał się popularny po serii zamachów w Stanach Zjednoczonych. I od tego czasu można go spotkać praktycznie wszędzie.

Galeria

wykrywacze metalu

Foto: pixabay.com

wykrywacze metalu

Foto: pixabay.com

Urządzenia te są również wykorzystywane przez ludzi poszukujących skarby. To właśnie oni przemierzają jakieś powierzchnie terenu, ze specjalnymi detektorami, które reagują na zakopane prod ziemią metalowe pudła, czy puszki, w których może się coś znajdować. Informuje ich o tym specjalny dzwięk, potwierdzający jakieś znalezisko.

Dołącz do dyskusji “Zastosowanie wykrywaczy do metali”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum